ANASAYFA
  • info1.jpg
  • info2.jpg

İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYE

ASANSÖRLÜ - AMBALAJLI TAŞIMACILIK

İSTANBUL İÇİ ASANSÖR KİRALAMA

TEL:   0212 502 22 26

Gsm : 0539 711 14 24

Gsm:  0543 327 82 96

Adres: Akıncılar Mah. Öğretici Sok. No: 82

Dükkan:2 Güngören / İstanbulİstanbul Evden Eve Nakliye, taşınma işlemini yapacak olan herkesin aklına genelde ilk öncelikle fiyat konusu gelir. Acaba ne kadar masraf olur nakliyat işi ne kadar tutar gibi sorular hep sorulur. Ancak nakliyat işinde internette ya da telefondan net bir söylenemez. Birkaç farklı nakliye firması ile görüşüldüğünde de farklı fiyatlar alınır ama genelde hepsi birbirine yakın fiyatlardır. Taşınma fiyatını normal fiyatlardan aşağı söylenildiğinde iki kere düşünmenizi ve nakliye işinin nasıl gerçekleşeceğini ayrıntılı olarak sormanızı öneririz. Nakliyat fiyatları ancak yüz yüze görüşülüp taşınma hakkında detaylı bilgi alındığında verilir. Nakliye fiyatlarını belirleyen farklı konular vardır.
Bunlardan ilki bulunduğunuz şehir ya da ilçedir. Nakliyat fiyatları büyükşehirlerde fazla iken daha küçük nüfusu az olan şehirlerde daha azdır. Taşınacak olduğunuz mesafe de fiyatı etkiler. Bir diğer konu ise evin büyüklüğü ve eşyaların çokluğudur. Bu konuda nakliyat firmaları için önemli bir husustur. Çünkü taşıma işlemine evin büyüklüğüne eşya sayısına göre eleman gönderilir. Eşyanızın az ya da Çok olmasına bağlı olarak büyük ya da küçük araç gönderileceği için buda fiyata etki eder. Bir diğer fiyat için önemli konu ise nakliye çeşididir insan gücü kullanılarak yapılan taşıma ile asansörlü taşıma fiyatı arasında fark vardır. Tüm bunların net bir fiyatı yoktur yüz yüze görüşme sonrasında yukarıdaki konuların farklılığına göre ortaya bir fiyat çıkarılır. İstanbul evden eve nakliyat olarak fiyat belirtmek için ilk olarak evinize elemanımızı gönderiyoruz. Taşınma ile ilgili tüm bilgiler konuşulduktan sonra size uygun net bir fiyat söylüyoruz.


İstanbul Evden Eve Asansörlü Nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat olarak verdiğimiz hizmetlerden biride asansörlü taşımacılıkdır. Firmamız nakliye işinde en iyi olmak için ve müşterilerine en iyi hizmeti vermek için her türlü kolaylığı saglar. Asansörlü taşıma ile taşınma işi daha kolay hale gelmiştir.

Nakliyat konusunda en büyük sıkıntı yüksek katlı binalarda oturan müşterilerin eşyalarını çıkarmak yada bu katlara eşya taşımak olmuştur. İnsan gücüyle eşyalrın yüksek katlardan çıkarılması hem çok zorlayıcı bir iştir hem de bu esnada eşyaların zarar görmesi çok yüksektir. Bunların  yanında çok zaman alarak uzun süren bir işlemdir. Tüm bu olumsuzların olmaması için asansörlü taşımacılık vardır.

Peki Asansörlü taşımacılık nedir?


Asansörlü taşıma sistemi yüksek katlı binalarda olan dairenizde uygun olan balkon ya da pencereden eşyaların kullanılan asansöre güvenle yerleştirilmesi ile başlar. aşağıya indirilerek kamyona düzenli bir şekilde eşyaların konması ile  taşıma işlemi devam eder. Bu sayede esyalarınız zarar görmez ve kısa sürede taşınma işlemi son bulur. Yeni taşınılacak eve de aynı sistem kurularak hızlı bir şekilde yerleştirme yapılır. böylelikle müşterinin biran önce yeni evinde oturma fırsatı olur.

İstanbul evden eve asansörlü nakliyat konusunda deneyimli olmamız herhangi bir kötü olayın olmasını engeller. firmamızı arayarak hem bilgi hem de fiyat öğrenebilirsiniz. İstanbul İstanbul evden eve nakliyat
İstanbul Evden Eve Nakliye Fiyatı
İstanbul evden eve nakliye olarak ilk önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir. Bu konulardan biri de taşıma fiyatlarıdır. Bizler size en uygun fiyata en kaliteli hizmeti vermek isteriz. Nakliyat fiyatları yapılacak olan işlemlere göre farklılık gösterir.

Evinizin konumu, bulunduğunuz kat, eşya miktarına bağlı olarak gönderilen eleman sayısı, taşınılacak yerin uzaklığı vb durumlar fiyatın artması ya da azalmasına neden olur. Müstakil ya da giriş katta oturan müşterinin nakliyat fiyatı, 10. Katta olan bir müşterinin nakliyat fiyatına göre düşük olacaktır.

Çünkü 10. Katta olan müşteri için asansörlü taşıma sistemi kullanılacağı için fiyatta artış olacaktır. Aynı şekilde İstanbul’dan
Kars’a nakliyat yapılan müşterinin İstanbul’dan Edirne’ye nakliyat yapılan müşteriye göre ödeyeceği fiyat fazladır. En net bilgi firma ile iletişime geçilerek öğrenilebilir. Bazı nakliyat firmaları fiyatı daha düşük olması için ekstra eleman kullanırlar yani aldıkları işe göre o an için gelecek deneyimi olmayan işçi kullanırlar. Bu sayede daha az fiyat verirler ancak bu durum eşya taşımasını ve yüklemesini tam bilmeyen kişilerin, eşyaları taşıma ve nakliyat sırasında deforme olmasına neden olur. Demonte eşyaların sökülme ve yeniden takılma aşamasında da sorunlar ortaya çıkar. Bu sorunlarla kimse karşılaşmak istemez. Sizlerinde böyle nakliyat sorunu yaşamanızı istemeyiz. Sizlere en uygun fiyat öğrenmek için bizleri arayabilirsiniz.