İSTANBUL ASANSÖRLÜ NAKLİYAT
İstanbul Evden Eve Nakliye Fiyatı
İstanbul evden eve nakliye olarak ilk önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir. Bu konulardan biri de taşıma fiyatlarıdır. Bizler size en uygun fiyata en kaliteli hizmeti vermek isteriz. Nakliyat fiyatları yapılacak olan işlemlere göre farklılık gösterir.

Evinizin konumu, bulunduğunuz kat, eşya miktarına bağlı olarak gönderilen eleman sayısı, taşınılacak yerin uzaklığı vb durumlar fiyatın artması ya da azalmasına neden olur. Müstakil ya da giriş katta oturan müşterinin nakliyat fiyatı, 10. Katta olan bir müşterinin nakliyat fiyatına göre düşük olacaktır.

Çünkü 10. Katta olan müşteri için asansörlü taşıma sistemi kullanılacağı için fiyatta artış olacaktır. Aynı şekilde İstanbul’dan
Kars’a nakliyat yapılan müşterinin İstanbul’dan Edirne’ye nakliyat yapılan müşteriye göre ödeyeceği fiyat fazladır. En net bilgi firma ile iletişime geçilerek öğrenilebilir. Bazı nakliyat firmaları fiyatı daha düşük olması için ekstra eleman kullanırlar yani aldıkları işe göre o an için gelecek deneyimi olmayan işçi kullanırlar. Bu sayede daha az fiyat verirler ancak bu durum eşya taşımasını ve yüklemesini tam bilmeyen kişilerin, eşyaları taşıma ve nakliyat sırasında deforme olmasına neden olur. Demonte eşyaların sökülme ve yeniden takılma aşamasında da sorunlar ortaya çıkar. Bu sorunlarla kimse karşılaşmak istemez. Sizlerinde böyle nakliyat sorunu yaşamanızı istemeyiz. Sizlere en uygun fiyat öğrenmek için bizleri arayabilirsiniz.